• Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • red color
  • green color
Start
Konkurs bezpieczne wakacje rozstrzygnięty !!! PDF Drukuj Email
 Komisja konkursowa wybrała najlepsze prace nadesłane na konkurs plastyczny pod hasłem „Bezpieczne wakacje 2016”. Łącznie wpłynęło 160 rysunków ze szkół podstawowych i gimnazjów. Prace, które wygrały na etapie powiatowym, będą reprezentować powiat bieszczadzki w finale wojewódzkim.

 

 

 

Tematyka konkursu, który trwał od 15 czerwca do 7 października 2016 r., związana była z bezpiecznym zachowaniem w każdej sytuacji, w której może się znaleźć młody człowiek w czasie letniego wypoczynku. Łącznie do ustrzyckiej komendy zostało nadesłanych 160 prac plastycznych przedstawiających m.in. bezpieczny pobyt nad morzem, bezpieczną drogę, miejsce zamieszkania, zagrożenie używkami.

Prace oceniała komisja konkursowa w składzie: nadkom. Piotr Mazur - Komendant Powiatowy Policji w Ustrzykach Dolnych, st.asp. Piotr Rogalski - kierownik Ogniwa Patrolowo - Interwencyjnego, Elżbieta Jełowicka-Piotrowicz plastyk Ustrzyckiego Domu Kultury, Iwona Długa - Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Ustrzykach Dolnych, Renata Kaszycka i Justyna Koncewicz - Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Ustrzykach Dolnych. Jury wyłoniło najlepsze prace na szczeblu powiatowym, które wezmą udział w finale wojewódzkim. Poniżej publikujemy listę zwycięzców.

 

Laureaci w kategorii wiekowej 6-9 lat:

1. Seweryn Pająk - Szkoła Podstawowa w Hoszowie

2. Nikola Drozd - ZSP nr 1 w Ustrzykach Dolnych

3. Kacper Bogacz - ZSP nr 1 w Ustrzykach Dolnych

 

Laureaci w kategorii wiekowej 10-12 lat:

1. Aleksandra Domaradzka - ZSP nr 1 w Ustrzykach Dolnych

2. Olivia Chrapkiewicz - ZSP nr 1 w Ustrzykach Dolnych

3. Julia Kocik - ZSP nr 1 w Ustrzykach Dolnych

 

Laureaci w kategorii wiekowej 13-15 lat:

1. Iwona Mikołajczyk - ZSP nr 2 w Ustrzykach Dolnych

2.  Julia Tkacz - ZSP nr 1 w Ustrzykach Dolnych

3. Olga Miszczak - ZSP nr 2 w Ustrzykach Dolnych

 
Wyróżniono pracę: Anny Czynczuk - ZSP nr 1 w Ustrzykach Dolnych

 
Serdecznie gratulujemy laureatom i życzymy powodzenia w finale wojewódzkim. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.

 

 


 

 

Źródło: KPP Ustrzyki Dolne

 

Skomentuj to na FORUM DYSKUSYJNYM

Wydawca portalu ustrzyki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »