• Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • red color
  • green color
Start
Farby marki SEFRA PDF Drukuj Email
 Witamy. Prezentujemy nowość na polskim rynku - austriackie farby marki SEFRA. 

 

 

 

 

      Farby produkowane nieprzerwanie od 1886 roku. SEFRA to lider  na rynku farb dla budownictwa w Austrii i synonim najwyższej jakości.  Produkty tej marki są znane w całej Europie, teraz już dostępne w Polsce! Zapraszamy do zapoznania się naszymi produktami.

Pozdrawiamy, zespół SEFRA Polska.

O marce


SEFRA to wiodący austriacki producent farb dla budownictwa, obecny na rynku od 1886 roku.  Nieprzerwana produkcja farb od 129 lat owocuje doświadczeniem i wysoką jakością,  która jest doceniana przez wszystkich malarzy.

Jakość-

Produkty Sefra uzyskały uznanie na rykach europejskich dzięki najwyższej jakości potwierdzonej certyfikatami ISO  oraz konkurencyjnej cenie w tym segmencie produktów. Certyfikat OFI CERT wiodącego eksperta w dziedzinie  technologii materiałowej i przebudowy budynków zapewnia, że produkty są najwyższej jakości.

Farby i tynki Sefra to wysokiej jakości produkty stosowane przede wszystkim przez inwestorów przemysłowych  na dużych inwestycjach oraz także przez wykonawców na mniejszych obiektach.  Dzięki swoim doskonałym właściwościom, stale ulepszanej recepturze, wysokiej odporności  na zmywanie i ścieranie, bardzo dobremu pokryciu oraz możliwości barwienia w palecie NCS i RAL,  produkty te znajdują uznanie w całej Europie. Dodatkowo łatwość aplikacji zapewniają owalne pojemniki,  umożliwiające malowanie bezpośrednio z wiaderka. Nasze farby posiadają stosowne certyfikaty jakości i  bezpieczeństwa, zdobyte poprzez szerokie badania laboratoryjne.

 

 

 

Produkty oznaczone symbolem opisanym poniżej posiadają wszystkie cechy wymienione i są:

-Antyalergiczne

-Nie zawierają substancji szkodliwych

-Sprawdzone na działanie fizjologiczne


Asortyment -

     Asortyment Sefry obejmuje szeroką paletę produktów, począwszy od farb i tynków na duże obiekty,  poprzez wysoką jakość farby do wykańczania wnętrz, po specjalistyczne produkty takie jak farby lateksowe  czy farby z czystym akrylem oraz farby i tynki zewnętrzne akrylowe, silikonowe, oraz silikatowe.  Do produktów tych stosowane są specjalistyczne preparaty gruntujące, tworzące znakomity system powłok SEFRA.  Doskonale przylegające do podłoża oraz odporne na warunki atmosferyczne.doskonałe lakiery do drewna, zapewniające ochronę na długi czas oraz lakiery do metalu.

 


 

 

Dane kontaktowe: Sefra Polska

Dystrybutor marki Sefra na Polskę i Europę wschodnią

KMG - Zabłotce 144, 38-500 Sanok, Polska

tel 1. 794 404 280

tel 2. 508 307 356

fax. 13 49 24070

biuro@sefra.pl

NIP: PL 687-170-71-02

Regon: 180592541

Podkarpacki Bank Spółdzielczy w Sanoku

Numer rachunku: 25 8642 1184 2018 0022 4246 0001

 

 

Skomentuj to na FORUM DYSKUSYJNYM

Wydawca portalu ustrzyki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »