• Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • red color
  • green color
Start
Szkoła Medyczna - Sanocki MEDYK PDF Drukuj Email
 Szkoła Medyczna  - Sanocki „MEDYK”, to „Szkoła z tradycjami dobrego kształcenia”. Historia powstania sięga 1962 roku, kiedy to powołano Liceum Medyczne  - czyli  istniejemy na rynku edukacyjnym od ponad 50 lat.

 

 

 

 

Misją Szkoły jest przygotowanie przyszłego Absolwenta do profesjonalnej pracy w nowoczesnej, zintegrowanej Europie. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych pracą z pacjentem lub klientem do Szkoły w Sanoku.

Jesteśmy nastawieni na kształcenie umiejętności praktycznych ważnych dla wykonywanego  zawodu.  Zapewniamy zajęcia praktyczne i praktyki zawodowe w wyspecjalizowanych placówkach służby zdrowia, opieki społecznej oraz instytucjach opiekuńczych i usługowych.

Uzyskując tytuł zawodowy po naszej Szkole na pewno znajdziesz pracę.

Jeszcze jedno bardzo ważne - kształcimy  BEZPŁATNIE i oferujemy STYPENDIA.

 

 


A oto lista kierunków dziennych w naszej Szkole:
•    Technik Elektro radiolog
•    Technik Farmaceutyczny
•    Technik Masażysta
•    Technik Usług  Kosmetycznych
•    Technik  Elektroniki i Informatyki  Medycznej
•    Opiekunka  Dziecięca
•    Asystent Osoby  Niepełnosprawnej
•    Terapeuta  Zajęciowy
•    Higienistka Stomatologiczna

A oto lista kierunków zaocznych w naszej Szkole:
•    Opiekunka  Środowiskowa
•    Opiekun w Domu Pomocy Społecznej
•    Opiekun Medyczny
•    Opiekun Osoby Starszej
                    


Kontakt:

ul. Konarskiego 3
38-500 Sanok
tel. 13 463 18 62
tel. (13) 464-52-20
tel./fax (13) 463-12-42
zsmsanok@wp.pl
http://www.zsmsanok.pl
                                                                          

 

Zapraszam do Sanoka
Dyrektor Szkoły Halina Połojko

 

Skomentuj to na FORUM DYSKUSYJNYM
Wydawca portalu ustrzyki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.   

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »