• red color
  • green color
Start
Haliczanie na Biegu Niepodległośći w Krośnie, 11.11.2012 PDF Drukuj Email
 MOSiR w Krośnie oraz Krośnieński Klub Biegacza  był organizatorem w XVI Biegu Niepodległości, który rozegrany został na ulicach miasta 11 listopada 2011 (niedziela).

W biegach tych uczestniczyła 16 osobowa ekipa zawodników i sympatyków sekcji LA MKS Halicz Ustrzyki Dolne.  7 kilometrowy dystans biegu ukończyło 441 zawodników z Polski, Ukrainy i Słowacji

Wyniki zawodów (pdf)

Najszybciej z reprezentantów Halicza pobiegł Patryk Lachowski, który pośród 441 zawodników ukończył bieg na 9 miejscu. Wyprzedzili go starsi zawodnicy, w tym zwycięzcy poprzednich edycji biegu.
Patryk (17 lat) jednocześnie w grupie wiekowej 12-19 lat zajął III miejsce za wicemistrzem Europy juniorów SZYMONEM KULKĄ (19 lat) i repr. Ukrainy (19 lat) IVANEM LEVYNSKYI.
W tej samej grupie na 23 pozycji sklasyfikowany został inny zawodnik Halicza Mateusz Kuliga.

Wśród kobiet bardzo dobrze pobiegła 15-to letnia Edyta Bielec, która w OPEN kobiet zajęła VIII miejsce a w grupie kobiet 12-19 lat II m-ce. W tej samej grupie wiekowej bardzo dobrze pobiegła Joasia Bielec (IV miejsce). VI miejsce zajęła Martyna Lachowska, VII Weronika Filip, X - Anna Ciszek, XI Maria Kopeć, XI Justyna Augustyn, XV - Jagoda Gromala, XVI Gabriela Sidor, XVIII Patrycja Śliwiak.