• red color
  • green color
Start
Dobre starty Eweliny Marcisz w P¦ w Lillehammer PDF Drukuj Email
 Bieg narciarski na dystansie 5 kilometrów stylem dowolnym - drugi etap mini touru w Lillehammer wygrała Norweżka Therese Johaug. Ewelina Marcisz pobiegła lepiej od Justyny Kowalczyk.

Najlepiej z naszych reprentantek pobiegła Sylwia Ja¶kowiec, która ze strat± do Johaug 48,8 sek. została sklasyfikowana na 25 miejscu. 3,6 sekundy straty do Sylwii zaliczyła druga z Polek w dzisiejszym biegu Ewelina Marcisz (reprezentantka MKS Halicz Ustrzyki Dolne), która została sklasyfikowana na 27 pozycji. Justyna Kowalczyk do Ewki straciła jedn± dziesi±t± sekundy i zajęła miejsce 28.

Budzi się powoli Paulina Maciuszek, która dobiegła na pozycji 38, jej strata do Sylwii wyniosła 9,3 sekundy.

Cztery nasze zawodniczki mieszcz± się w 10 sekundach biegu Pucharu ¦wiata, a co ważniejsze - trzy Polki mieszcz± się w TOP-30. Daje to - jak na razie - trochę optymistycznych oczekiwań co do budowy sztafety na Mistrzostwa ¦wiata w Falun.

Pełne WYNIKI: TUTAJ