• Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • red color
  • green color
Start
Zapraszamy na Speedriding Polish Cup! PDF Drukuj Email
 Zapraszamy na II nieoficjalne Mistrzostwa Polski w Speedridingu ‘SPEEDRIDING POLISH CUP’ które odbędą się w Ustrzykach Dolnych na nartostradzie Laworta 2-3 marca 2012 roku. W Mistrzostwach weźmie udział  czołówka najlepszych polskich zawodników w tej ekstremalnej dyscyplinie, z aktualnym  Mistrzem Polski Arkadiuszem Sabatem z Prowing Team. Początek zawodów w piątek 2 marca o godzinie 9:30. Wstęp wolny!Już po raz drugi ekstremalni narciarze spotkają się na początku marca w Ustrzykach Dolnych, gdzie na terenie stacji narciarskiej Laworta,    rozpocznie się najbardziej widowiskowa impreza zimowa tego sezonu. Na specjalnie przygotowanej trasie o długości ponad jednego kilometra speedriderzy będą rywalizować w konkurencji ‘speed Control Slalom’ o tytuł Mistrza Polski. Widowiskowe skoki, loty oraz niezwykła umiejętność prowadzenia małego skrzydła w połączeniu z techniką narciarską – to wszystko będzie można zobaczyć w  wykonaniu najlepszych polskich zawodników.

Na stoku Laworta w Bieszczadach trwają przygotowania do imprezy, która jest jedynym tego rodzaju wydarzeniem w Polsce. Do zimowej stolicy Podkarpacia zawitają skrzydlaci narciarze, których zadaniem będzie pokonanie trudnej trasy w jak najkrótszym czasie. Przewidziano pięć konkurencji z elementami slalomu, wysokich skoków i  latania. W tej  niebezpiecznej i zarazem widowiskowej dyscyplinie zimowej tytułu Mistrza Polski bronić będzie ubiegłoroczny zwycięzca Arkadiusz Sabat z Leska z Prowing Team.

Organizatorzy przygotowali zawodnikom małą niespodziankę. Na specjalnie zbudowanej na tę okazję skoczni, zawodnicy będą mogli zaprezentować najbardziej ekstremalne i wymagające doskonałej techniki skoki. Do startu w zawodach zgłosili się  reprezentanci 14 polskich miast w sumie 20 zawodników. Do zawodów zgłosili mistrzowie paralotniarstwa, spadochroniarstwa, narciarstwa a wśród nich pionier tej ekstremalnej dyscypliny Wacław Kuzło – jeden z najbardziej wszechstronnych zawodników na świecie.  Rywalizować oni będą nie tylko o tytuł Mistrza Polski Speedridingu, ale również o wartościowe nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów zawodów.

Jeżeli ten marcowy weekend masz wolny, to nie planuj nic innego, a z pewnością nie pożałujesz! Musisz tu być i zobaczyć to na żywo!

Z wielką przyjemnością informujemy, że zawody odbędą się pod patronatem
Poseł do Parlamentu Europejskiego Elżbiety Łukacijewskiej.
               
Informacja:
Mateusz Kuzło
Speedriding Team Poland
www.speedriding.pl 

Skomentuj to na FORUM DYSKUSYJNYMWydawca portalu ustrzyki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »