• Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • red color
  • green color
Start
Finał VI Bieszczadzkiej Ligi Szkolnej w Pływaniu
Zespół Basenów Delfin zaprasza do udziału w „VI Edycji Bieszczadzkiej Ligi Szkolnej w Pływaniu Dzieci i Młodzieży".
 
Czytaj całość
 
Kradł rowery, bo nie chciał wracać pieszo
 Wczoraj policjanci wydziału kryminalnego przedstawili zarzut kradzież rowerów, 21-letniemu mieszkańcowi gminy Ustrzyki Dolne. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów, za co grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Czytaj całość
 
Telefon bezpieczeństwa dla turystów
Już działa  telefon bezpieczeństwa dla turystów, który na czas trwania UEFA EURO 2012 został włączony do uruchomionego w związku z Turniejem systemu bezpieczeństwa. Linia jest obsługiwana w trzech językach: angielskim, niemieckim i rosyjskim, a w czasie Mistrzostw dodatkowo włoskim i hiszpańskim. Operatorzy doradzają turystom, którzy oczekują pomocy ze strony służb publicznych, a w razie potrzeby kontaktują ich bezpośrednio z kompetentnym podmiotem.
Czytaj całość
 
Nowy sprzęt dla Policji
 Ustrzyccy policjanci dostali nowy wózek – drogomierz, niewątpliwie usprawni to pracę policjantów techniki kryminalistycznej i drogówki. Fundatorem tego urządzenia jest Burmistrz Ustrzyk Dolnych.
Czytaj całość
 
Pozorowany wypadek drogowy w Ustrzykach Dolnych
 Wszystkie służby ratownicze: Policja, Straż Pożarna i Pogotowie Ratunkowe uczestniczyły wczoraj w usuwaniu skutków wypadku drogowego. Rozbite daewoo tico z jedną ranną osobą znajdowało się na boisku szkolnym przy ZSP nr 1 w Ustrzykach Dolnych. Na szczęście to tylko pozorowane zdarzenie drogowe.
Czytaj całość
 
Wypadek z udziałem forda i skutera
 Ford i skuter uczestniczyły wczoraj w wypadku, do którego doszło na drodze krajowej nr 84 w Ustrzykach Dolnych. Droga przez około dwie godziny była zamknięta. Policjanci zorganizowali objazdy. Do szpitala trafili zarówno motorowerzysta, jak i kierująca fordem.
Czytaj całość
 
Bezpłatne badanie słuchu
 W ramach akcji „Radość słyszenia – bezpłatne badania słuchu” organizowanej przez Firmę ACS SŁUCHMED Sp. z o.o. i Wspólnicy - Sp.kom.
Czytaj całość
 
Aktualnie w kinie
 Kino "Orzeł" zaprasza na film "JAK UPOLOWAĆ FACETA" w dniach 18 i 20 maja 2012 r. godz. 19.00 bilety 13.00 zł. od lat 12
Czytaj całość
 
Uroczyste obchody 3 maja w Ustrzykach Dolnych
 Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z obchodów Święta Państwowego 221 rocznicy ustanowienia Konstytucji 3 Maja w Ustrzykach Dolnych.
Czytaj całość
 
XVIII Sesja Rady Powiatu Bieszczadzkiego
Zapraszamy do udziału w XVIII Sesji Rady Powiatu Bieszczadzkiego która odbędzie się w dniu 18 maja  2012r.  o godz. 1400 w sali narad siedziby Starostwa Powiatowego w Ustrzykach Dolnych, ul. Bełska 22
Czytaj całość
 
Działania "Pieszy" w Ustrzykach Dolnych
 Wczoraj policjanci ustrzyckiej drogówki na terenie miasta prowadzili działania policyjne pod kryptonimem „Pieszy”. Funkcjonariusze zwracali uwagę na przypadki łamania przepisów dotyczących bezpieczeństwa osób pieszych, informowali pieszych o celach akcji i rozdawali opaski odblaskowe.
Czytaj całość
 
Podsumowanie działań Majowy weekend 2012
Policyjna akcja trwała na drogach całego kraju  od piątku 27 kwietnia 2012 r. Funkcjonariusze sprawdzali przede wszystkim stan trzeźwości kierowców, prędkość z jaka jechali, stan techniczny pojazdów, ale także sposób przewożenia dzieci. Na drogach powiatu bieszczadzkiego doszło do 4 kolizji, policjanci zatrzymali 3 nietrzeźwych kierujących.
Czytaj całość
 
Podczas odprawy celnej wpadła do kanału
 Policjanci wyjaśniają okoliczności nieszczęśliwego wypadku do jakiego doszło w sobotnią noc na przejściu granicznym w Krościenku. Ranna w wypadku kobieta przebywa w szpitalu w Sanoku.
Czytaj całość
 
Zapraszamy do KINA
 Kino "Orzel" zaprasza na film "W CIEMNOŚCI" w dniach 11 i 13 maja 2012r. godz. 19.00 od lat 12 bilety 13.00 zł.
Czytaj całość
 
Koncert zespołu "BOYS"
 Hala Sportowa w Ustrzykach Dolnych zaprasza Państwa na występ "ZESPOŁU BOYS".
Czytaj całość
 
Zapraszamy na Speedriding Polish Cup!
 Zapraszamy na II nieoficjalne Mistrzostwa Polski w Speedridingu ‘SPEEDRIDING POLISH CUP’ które odbędą się w Ustrzykach Dolnych na nartostradzie Laworta 2-3 marca 2012 roku.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 51 52 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1001 - 1020 z 1027