• Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • red color
  • green color
Start
Rekrutacja uczestników do projektu
Rekrutacja  uczestników do projektu "Bieszczady 2.0. Rozwój zasobów organizacji dzięki TIK".
Czytaj całość
 
Informacja Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad o/Rzeszów
Szanowni Państwo!
 
  W celu ułatwienia poruszania się po Polsce, w trakcie trwania EURO 2012, GDDKiA wybrała szereg optymalnych tras oraz stworzyła mapkę uwzględniającą preferencje komunikacyjne kibiców z krajów - finalistów i harmonogram rozgrywek. Mapa dostępna jest na stronach internetowych www.polishguide2012.pl, a także w specjalnym serwisie dla kierowców -  www.gddkia.gov.pl.a
Czytaj całość
 
Serial "WATAHA"
 Studio ABML zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w castingu
Czytaj całość
 
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Gimnazjady - maj 2012
 W dniach 21-24 maja br. odbyły się 4 imprezy w ramach Powiatowej Gimnazjady oraz Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
Czytaj całość
 
XXII Sesja Rady Miejskiej w Ustrzykach Dolnych
 Zapraszam na obrady XXII sesji Rady Miejskiej, która odbędzie się w dniu 31 maja 2012 r. /czwartek/ o godz. 1000 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Ustrzykach Dolnych.
Czytaj całość
 
Złote medale dla Ustrzyckich Urzędników
 W dniu 14 maja 2012 r. Wojewoda podkarpacki Małgorzata Chomycz-Śmigielska wręczyła ordery i odznaczenia państwowe, przyznane przez Prezydenta RP.
Czytaj całość
 
Śmiertelny wypadek z udziałem policyjnego radiowozu
 Policja i prokuratura wyjaśniają przebieg i przyczyny wypadku, w którym śmierć poniósł 16-letni motorowerzysta. Chłopiec zderzył się z policyjnym radiowozem. Zmarł po przewiezieniu do szpitala.
Czytaj całość
 
Uwaga: Intensywne opady deszczu
 Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW Oddział w Krakowie informuje, że w dniach od  17.05.2012 od godz. 10:00  do dnia 18.05.2012 do godz. 08:00 na terenie Bieszczadów i Beskidu Niskiego
Czytaj całość
 
Finał VI Bieszczadzkiej Ligi Szkolnej w Pływaniu
Zespół Basenów Delfin zaprasza do udziału w „VI Edycji Bieszczadzkiej Ligi Szkolnej w Pływaniu Dzieci i Młodzieży".
 
Czytaj całość
 
Kradł rowery, bo nie chciał wracać pieszo
 Wczoraj policjanci wydziału kryminalnego przedstawili zarzut kradzież rowerów, 21-letniemu mieszkańcowi gminy Ustrzyki Dolne. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów, za co grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Czytaj całość
 
Telefon bezpieczeństwa dla turystów
Już działa  telefon bezpieczeństwa dla turystów, który na czas trwania UEFA EURO 2012 został włączony do uruchomionego w związku z Turniejem systemu bezpieczeństwa. Linia jest obsługiwana w trzech językach: angielskim, niemieckim i rosyjskim, a w czasie Mistrzostw dodatkowo włoskim i hiszpańskim. Operatorzy doradzają turystom, którzy oczekują pomocy ze strony służb publicznych, a w razie potrzeby kontaktują ich bezpośrednio z kompetentnym podmiotem.
Czytaj całość
 
Nowy sprzęt dla Policji
 Ustrzyccy policjanci dostali nowy wózek – drogomierz, niewątpliwie usprawni to pracę policjantów techniki kryminalistycznej i drogówki. Fundatorem tego urządzenia jest Burmistrz Ustrzyk Dolnych.
Czytaj całość
 
Pozorowany wypadek drogowy w Ustrzykach Dolnych
 Wszystkie służby ratownicze: Policja, Straż Pożarna i Pogotowie Ratunkowe uczestniczyły wczoraj w usuwaniu skutków wypadku drogowego. Rozbite daewoo tico z jedną ranną osobą znajdowało się na boisku szkolnym przy ZSP nr 1 w Ustrzykach Dolnych. Na szczęście to tylko pozorowane zdarzenie drogowe.
Czytaj całość
 
Wypadek z udziałem forda i skutera
 Ford i skuter uczestniczyły wczoraj w wypadku, do którego doszło na drodze krajowej nr 84 w Ustrzykach Dolnych. Droga przez około dwie godziny była zamknięta. Policjanci zorganizowali objazdy. Do szpitala trafili zarówno motorowerzysta, jak i kierująca fordem.
Czytaj całość
 
Bezpłatne badanie słuchu
 W ramach akcji „Radość słyszenia – bezpłatne badania słuchu” organizowanej przez Firmę ACS SŁUCHMED Sp. z o.o. i Wspólnicy - Sp.kom.
Czytaj całość
 
Aktualnie w kinie
 Kino "Orzeł" zaprasza na film "JAK UPOLOWAĆ FACETA" w dniach 18 i 20 maja 2012 r. godz. 19.00 bilety 13.00 zł. od lat 12
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 51 52 53 54 55 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1061 - 1080 z 1096