• Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • red color
  • green color
Start
XVIII Sesja Rady Powiatu Bieszczadzkiego
Zapraszamy do udziału w XVIII Sesji Rady Powiatu Bieszczadzkiego która odbędzie się w dniu 18 maja  2012r.  o godz. 1400 w sali narad siedziby Starostwa Powiatowego w Ustrzykach Dolnych, ul. Bełska 22
Czytaj całość
 
Działania "Pieszy" w Ustrzykach Dolnych
 Wczoraj policjanci ustrzyckiej drogówki na terenie miasta prowadzili działania policyjne pod kryptonimem „Pieszy”. Funkcjonariusze zwracali uwagę na przypadki łamania przepisów dotyczących bezpieczeństwa osób pieszych, informowali pieszych o celach akcji i rozdawali opaski odblaskowe.
Czytaj całość
 
Podsumowanie działań Majowy weekend 2012
Policyjna akcja trwała na drogach całego kraju  od piątku 27 kwietnia 2012 r. Funkcjonariusze sprawdzali przede wszystkim stan trzeźwości kierowców, prędkość z jaka jechali, stan techniczny pojazdów, ale także sposób przewożenia dzieci. Na drogach powiatu bieszczadzkiego doszło do 4 kolizji, policjanci zatrzymali 3 nietrzeźwych kierujących.
Czytaj całość
 
Podczas odprawy celnej wpadła do kanału
 Policjanci wyjaśniają okoliczności nieszczęśliwego wypadku do jakiego doszło w sobotnią noc na przejściu granicznym w Krościenku. Ranna w wypadku kobieta przebywa w szpitalu w Sanoku.
Czytaj całość
 
Zapraszamy do KINA
 Kino "Orzel" zaprasza na film "W CIEMNOŚCI" w dniach 11 i 13 maja 2012r. godz. 19.00 od lat 12 bilety 13.00 zł.
Czytaj całość
 
Koncert zespołu "BOYS"
 Hala Sportowa w Ustrzykach Dolnych zaprasza Państwa na występ "ZESPOŁU BOYS".
Czytaj całość
 
Zapraszamy na Speedriding Polish Cup!
 Zapraszamy na II nieoficjalne Mistrzostwa Polski w Speedridingu ‘SPEEDRIDING POLISH CUP’ które odbędą się w Ustrzykach Dolnych na nartostradzie Laworta 2-3 marca 2012 roku.
Czytaj całość
 
Zawody DOWNHILL w Ustrzyk Dolnych
Zaplanowane na 21.08 zawody o Puchar Burmistrza Ustrzyk Dolnych w DOWNHILLU zostały przeniesione na dzień 03.09.2011 r. Zmiana spowodowana jest tym, że w tym samym terminie (21.08) w Iwoniczu odbywają się również zawody Downhillowe. 
Czytaj całość
 
"Aktywność - szansą na pracę - II edycja"
Projekt dla osób niepracujących,  zamieszkujących w powiecie bieszczadzkim i leskim. 
.
Czytaj całość
 
EDUKATOR Sp. z o.o. zakończy realizację projektu
W kwietniu 2011 r. EDUKATOR Sp. z o.o. zakończy realizację projektu „Aktywność – szansą na pracę”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Czytaj całość
 
Rusza Bieszczadzki Puchar Paralotniowy
 W piątek 1 kwietnia oficjalnie startuje kolejna edycja Pucharu Bieszczad w Paralotniarstwie – BPP 2011. Tegoroczny puchar ma charakter otwarty, co oznacza, że do rywalizacji z najlepszymi polskimi zawodnikami  mogą przystąpić piloci wszystkich kategorii wyszkolenia, którzy posiadają odpowiednie uprawnienia paralotniowe.
Czytaj całość
 
Bieszczadzcy liderzy pilnie potrzebni
 Kto nie był w Bieszczadach lub przynajmniej nie podziwiał ich na zdjęciach? Piękne krajobrazy, malownicze ścieżki górskie, dzika przyroda stały się natchnieniem dla wielu autorów piosenek.
Czytaj całość
 
Podkarpacka Izba Gospodarcza w Krośnie Zaprasza !!!
 Podkarpacka Izba Gospodarcza w Krośnie zaprasza do korzystania z bogatej oferty Regionalnego Ośrodka Europejskiego Funduszu Społecznego.
Czytaj całość
 
Ściął latarnię, wjechał w ogrodzenie i uciekł
 Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w nocy z 1 na 2 marca br. w Ustrzykach Dolnych. Kierujący vw golfem wjechał w ogrodzenie wcześniej uszkadzając latarnie uliczną i znak drogowy, po czym zbiegł z miejsca zdarzenia.
Czytaj całość
 
XXVI Puchar Połonin - relacja
 Trasa pokonana, narty, foki  i kończyny w całości, ran brak jedynie parę odcisków, ale na to byliśmy przygotowani  i mieliśmy  zapas plastrów. Start traktowałem testowo i z góry zakładałem turystyczne tempo. Na trasę ruszyłem wyposażony w aparat i kamerę, aby dokumentować 17 kilometrową wyprawę. 
Czytaj całość
 
Policjanci apelują o ostrożność na drodze
 Podczas minionego weekendu na terenie powiatu bieszczadzkiego doszło do kilku kolizji. Policjanci ujawnili i zatrzymali także nietrzeźwego kierującego.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 51 52 53 54 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1061 - 1079 z 1079