• Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • red color
  • green color
Start
Podczas odprawy celnej wpadła do kanału
 Policjanci wyjaśniają okoliczności nieszczęśliwego wypadku do jakiego doszło w sobotnią noc na przejściu granicznym w Krościenku. Ranna w wypadku kobieta przebywa w szpitalu w Sanoku.
Czytaj całość
 
Zapraszamy do KINA
 Kino "Orzel" zaprasza na film "W CIEMNOŚCI" w dniach 11 i 13 maja 2012r. godz. 19.00 od lat 12 bilety 13.00 zł.
Czytaj całość
 
Koncert zespołu "BOYS"
 Hala Sportowa w Ustrzykach Dolnych zaprasza Państwa na występ "ZESPOŁU BOYS".
Czytaj całość
 
Zapraszamy na Speedriding Polish Cup!
 Zapraszamy na II nieoficjalne Mistrzostwa Polski w Speedridingu ‘SPEEDRIDING POLISH CUP’ które odbędą się w Ustrzykach Dolnych na nartostradzie Laworta 2-3 marca 2012 roku.
Czytaj całość
 
Zawody DOWNHILL w Ustrzyk Dolnych
Zaplanowane na 21.08 zawody o Puchar Burmistrza Ustrzyk Dolnych w DOWNHILLU zostały przeniesione na dzień 03.09.2011 r. Zmiana spowodowana jest tym, że w tym samym terminie (21.08) w Iwoniczu odbywają się również zawody Downhillowe. 
Czytaj całość
 
"Aktywność - szansą na pracę - II edycja"
Projekt dla osób niepracujących,  zamieszkujących w powiecie bieszczadzkim i leskim. 
.
Czytaj całość
 
EDUKATOR Sp. z o.o. zakończy realizację projektu
W kwietniu 2011 r. EDUKATOR Sp. z o.o. zakończy realizację projektu „Aktywność – szansą na pracę”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Czytaj całość
 
Rusza Bieszczadzki Puchar Paralotniowy
 W piątek 1 kwietnia oficjalnie startuje kolejna edycja Pucharu Bieszczad w Paralotniarstwie – BPP 2011. Tegoroczny puchar ma charakter otwarty, co oznacza, że do rywalizacji z najlepszymi polskimi zawodnikami  mogą przystąpić piloci wszystkich kategorii wyszkolenia, którzy posiadają odpowiednie uprawnienia paralotniowe.
Czytaj całość
 
Bieszczadzcy liderzy pilnie potrzebni
 Kto nie był w Bieszczadach lub przynajmniej nie podziwiał ich na zdjęciach? Piękne krajobrazy, malownicze ścieżki górskie, dzika przyroda stały się natchnieniem dla wielu autorów piosenek.
Czytaj całość
 
Podkarpacka Izba Gospodarcza w Krośnie Zaprasza !!!
 Podkarpacka Izba Gospodarcza w Krośnie zaprasza do korzystania z bogatej oferty Regionalnego Ośrodka Europejskiego Funduszu Społecznego.
Czytaj całość
 
Ściął latarnię, wjechał w ogrodzenie i uciekł
 Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w nocy z 1 na 2 marca br. w Ustrzykach Dolnych. Kierujący vw golfem wjechał w ogrodzenie wcześniej uszkadzając latarnie uliczną i znak drogowy, po czym zbiegł z miejsca zdarzenia.
Czytaj całość
 
XXVI Puchar Połonin - relacja
 Trasa pokonana, narty, foki  i kończyny w całości, ran brak jedynie parę odcisków, ale na to byliśmy przygotowani  i mieliśmy  zapas plastrów. Start traktowałem testowo i z góry zakładałem turystyczne tempo. Na trasę ruszyłem wyposażony w aparat i kamerę, aby dokumentować 17 kilometrową wyprawę. 
Czytaj całość
 
Policjanci apelują o ostrożność na drodze
 Podczas minionego weekendu na terenie powiatu bieszczadzkiego doszło do kilku kolizji. Policjanci ujawnili i zatrzymali także nietrzeźwego kierującego.
Czytaj całość
 
VI Turniej o Puchar Bieszczadów
VI Turniej o Puchar Bieszcza20.02.2011 r. w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego odbył się  VI Turniej o Puchar Bieszczadów w szachach szybkich P-15.
Czytaj całość
 
Bieszczadzki Puchar Paralotniowy
Pierwsze nieoficjalne Mistrzostwa Polski w speedridingu - Speedriding Polish Cup 2011. Zawody odbędą się w piątek, 4 marca na nartostradzie „Laworta" w Ustrzykach Dolnych.
 
Zapraszamy na Forum
 
««  start « poprz. 51 52 53 54 55 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1081 - 1096 z 1096