• Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • red color
  • green color
Start
Certyfikat PWSZ Sanok
 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Jana Grodka w Sanoku po raz drugi otrzymała certyfikat „Uczelnia Liderów”
Czytaj całość
 
Ustrzyckie Lato 2016 - lipiec
 Burmistrz Ustrzyk Dolnych przedstawia program imprez, jakie odbędą się w lipcu w ramach Ustrzyckiego Lata 2016. Szczegóły na plakacie
Czytaj całość
 
Amelia Usługi Dekoracyjne
 Firma dekoracyjna AMELIA istnieje na rynku od 2006 roku. Przygotowujemy dekoracje sal, kościołów, samochodów, dekoracje plenerowe, wystawy, oprawę scen estradowych  i imprez firmowych.
Czytaj całość
 
Rekrutacja w PWSZ Sanok
 W Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku trwa sesja egzaminacyjna oraz obrony prac licencjackich. Równocześnie jednak uczelnia już rekrutuje kandydatów na studia w nowym roku akademickim 2016/2017. Jak co roku, nabór podzielony jest na dwa etapy: pierwszy trwa do 11 lipca, a drugi do 23 września.
Czytaj całość
 
II Mistrzostwa Bieszczad Nordic Walking 2016r. Ustrzyki Dolne, 25.06.2016
 25 czerwca 2016 roku odbędą się II Mistrzostwa Bieszczad w Nordic. Walking.
Czytaj całość
 
Zapraszamy na baseny zewnętrzne
 Zespół Basenów Delfin serdecznie zaprasza do korzystania z kompleksu basenów zewnętrznych.
Czytaj całość
 
Wakacyjne Oferty Pracy Sprawdź Już Teraz !!!
 Agencja Zatrudnienia SBA EURO - Jeszcze Nigdy Tak Szybko i Sprawnie !!! Szybki Formularz, Sprawna Rejestracja
Czytaj całość
 
Policealne Studium Farmaceutyczne w Krośnie
 W krótkim czasie możesz zdobyć poszukiwany na rynku pracy zawód. Nie musisz mieć matury. Nieważne ile masz lat. Wystarczy świadectwo ukończenia szkoły średniej.
Czytaj całość
 
XVII Krośnieńskie Juwenalia - Dni Kultury Studenckiej
 W tym roku studencka impreza trwać będzie trzy dni i odbędzie się w terminie 19-21 maja. Cała wspólnota PWSZ w Krośnie dołożyła wszelkich starań,  aby uatrakcyjnić cały przebieg imprezy . Na tę okoliczność została zaplanowana moc atrakcji, z których będą mogli skorzystać wszyscy  uczestnicy Juwenaliów. Jednego możemy być pewni, nie będziemy mogli narzekać na nudę.
Czytaj całość
 
W Arłamowie połączy nas piłka!
 Z ogromną przyjemnością informujemy, iż już niebawem, w dniach 23-31 maja 2016 roku, będziemy mieli zaszczyt i przyjemność gościć w naszym Hotelu Reprezentację Polski w Piłce Nożnej. Kadra Adama Nawałki odbędzie w Arłamowie główne i zarazem ostatnie zgrupowanie przed Mistrzostwami EURO2016!

Czytaj całość
 
Zielarstwo  nowy kierunek studiów w PWSZ w Krośnie
 Od roku akademickiego 2016/2017 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Stanisława Pigonia w Krośnie rozpoczyna kształcenie na studiach inżynierskich na kierunku Zielarstwo, na specjalnościach: produkcja surowców zielarskich oraz rośliny zielarskie w produkcji kosmetyków, suplementów diety i żywności funkcjonalnej.
Czytaj całość
 
Medyk Sanok
 Dyrektor Medyczno-Społecznego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sanoku ogłasza nabór na rok szkolny 2016/2017r. 
Czytaj całość
 
Głosuj na "Podwórko NIVEA" w Ustrzykach Dolnych
 Już od jutra rusza kolejna edycja konkursu pn.: ,,Podwórko NIVEA", w którym to codziennie każdy mieszkaniec będzie miał możliwość oddania jednego głosu na plac zabaw zgłoszony przez Urząd Miejski w Ustrzykach Dolnych.
Czytaj całość
 
Woda Alkaliczna Java
 Wodę można już degustować oraz  kupić w Lesku, w nowo otwartym Centrum Dystrybucji Wody Alkalicznej JAVA ul. Piłsudskiego 56, gdzie świeża, wprost ze źródła dociera dla wygody Klientów z Sanoka, Ustrzyk, Leska i całych Bieszczadów. Szczegóły pod nr tel. 885 811 885
Czytaj całość
 
Firma Komax - wszystko do biura
 Firma Komax - wszystko do biura, czyli: tonery, atramenty, rolki kasowe, artykuły szkolne, papiery, kasety, ksero.
Czytaj całość
 
Pg Partner pewny partner w biznesie
 Firma Partner istnieje na rynku już od 15 lat. Przez cały ten czas cieszy się uznaniem swoich klientów. Zapewniamy usługi najwyższej jakości. Każde nowe zlecenie traktujemy jako wyzwanie.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 121 - 140 z 1096