• Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • red color
  • green color
Start
Kandydaci do Sejmu z Ustrzyk Dolnych
 Kandydaci do Sejmu z okręgu nr 22 ( Nr.na liście - imię i nazwisko - zawód - miejsce zamieszkania - przynależność do partii politycznej bądź poparcie).
Czytaj całość
 
Podsumowanie akcji usuwania azbestu z terenu Gminy Ustrzyki Dolne
 W gminie Ustrzyki Dolne zakończyła się realizacja zadania pn. „Usuwanie zmagazynowanych wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Ustrzyki Dolne”
Czytaj całość
 
Zielony Zakątek w Wojtkówce
 Dyrektor i Rada Pedagogiczna Gimnazjum w Wojtkówce serdecznie zapraszają  na festyn szkolny z okazji otwarcia "Zielonego Zakątka".
Czytaj całość
 
"Bieszczadzka jesień z góralami - Hej!"
 Burmistrz Ustrzyk Dolnych oraz Zespół Szkół Publicznych nr 1 zapraszają na koncert: "Bieszczadzka jesień z góralami - Hej!", który odbędzie się w Ustrzyckim Domu Kultury w dniu 29 września 2015 r. start godz. 18:00.
Czytaj całość
 
Otwarcie Izby Pamięci wydarzeń
 Zapraszamy na otwarcie "Izby Pamięci wydarzeń Akcji Przesiedleńczej H-T 1951r.", która odbędzie się w dniu 27 września 2015 w Ustjanowej Górnej.
Czytaj całość
 
"Święto Ziemniaka"
 Koło Gospodyń Wiejskich z Równi zaprasza na festyn, który odbędzie się 27 września o 14.30 przy świetlicy wiejskiej. 
Czytaj całość
 
"Nie daj się zrobić w słupa"
 Kampania „Nie daj się zrobić w słupa” zainicjowana została przez Kontrolę Skarbową w październiku 2014 roku. Swoim zakresem obejmuje działania bezpośrednie polegające na spotkaniach informacyjno-edukacyjnych z młodzieżą akademicką, młodzieżą klas maturalnych, a także z osobami szukającymi zatrudnienia – zarejestrowanymi w biurach pracy.
Czytaj całość
 
Więcej wiedzy-mniej strachu-uchodźcy w Polsce
 Pod takim tytułem w wydaniach papierowych największych dzienników, na stronach wiodących portali i serwisach opiniotwórczych tygodników ukazał się informator dotyczący uchodźców w Polsce, który również będzie omawiany w redakcjach radiowych i telewizyjnych.
Czytaj całość
 
Awans Eweliny Marcisz z Ustrzyk Dolnych
 Znamy już wyniki głosowania publicznego w III edycji Plebiscytu „Polacy z Werwą”. W ostatnim etapie Konkursu Jury wybierze laureata spośród dwóch osób wskazanych w każdej z siedmiu kategorii. Nazwiska wyróżnionych poznamy podczas uroczystej gali, która odbędzie się 9 października 2015 roku w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie.
Czytaj całość
 
Dożynki w Gminie Czarna
 Widok zebranego z pól zboża nieomylnie świadczy o tym, że czas na dożynki. Gospodarzem tegorocznego święta rolników w Gminie Czarna było sołectwo Czarna Dolna. Uroczystość rozpoczął barwny, rozśpiewany korowód dożynkowy prowadzący na miejsce polowej mszy świętej dożynkowej w okolice świetlicy wiejskiej.
Czytaj całość
 
Dofinansowanie z PROW
 Nabór wniosków o przyznanie pomocy na Modernizację Gospodarstw Rolnych w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014 - 2020.
Czytaj całość
 
Sztandar dla Komendy
 "Sztandar to rzecz dziwna, zwykła szmata złotem tkana, a jednak w życiu żołnierza przedstawia ona wartość wiadomego symbolu życiowej udręki żołnierskiej, jego dążeń i celów. Przypomina dni jego chwały i sławy, jak również jego bólów i niepowodzeń" (Józef Piłsudski).
Czytaj całość
 
VI Festiwal Biegowy w Krynicy Zdrój
 Między 11 a 13 września 2015 roku w Krynicy Zdrój przeprowadzono VI Festiwal Biegowy Forum Ekonomicznego. Biegi te charakteryzują się różnorodnością i wszechstronnością. Organizatorzy zapewniają wiele konkurencji, a także dodatkowych atrakcji takich jak seminaria czy koncerty.

Czytaj całość
 
Aktualnie w kinie
 Kino "Orzeł" zaprasza na film "IDOL" w dniach 18 i 20 września 2015r. godz.19.00 od lat 15 bilety 14 zł.
Czytaj całość
 
Działania "GRANICA 2015"
 Na drogach powiatu bieszczadzkiego policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Straży Granicznej przeprowadzili działania „Granica 2015”.
Czytaj całość
 
Podsumowanie projektu w Starym Samborze
 W dniu 4 września 2015 roku w Starym Samborze odbyło się uroczyste zakończenie inwestycji w zakresie przebudowy czterech ulic oraz przejścia dla pieszych prowadzonej w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Polska – Białoruś – Ukraina 2007-2013.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 181 - 200 z 1027