• Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • red color
  • green color
Start
Zaproszenie na pilotażowe spotkanie edukacyjne Nowa Idea
Dn. 18.01.2016r. w GAWRA - ŁĄCZKI o godz. 16.45
Czytaj całość
 
Nieodpłatna pomoc prawna
 Od początku roku 2016 na terenie całej Polski rozpocznie funkcjonowanie system darmowej pomocy prawnej. Będzie to rezultat wejścia w życie ustawy przygotowanej w Ministerstwie Sprawiedliwości zakładającej stworzenie ogólnopolskiego systemu nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej.
Czytaj całość
 
Zaproszenie na spotkanie informacyjne Fundusze Europejskie dla przedsiębiorców
 Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich, zapraszają do udziału w spotkaniu informacyjnym na temat „Fundusze Europejskie dla przedsiębiorców”. Spotkanie adresowane jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw planujących pozyskać dotację z Funduszy Europejskich.
Czytaj całość
 
Udany start w Pucharze Czarnej Góry zawodników UKN Laworta
 Zawodnicy UKN Laworta Ustrzyki Dolne a jednocześnie reprezentanci naszego województwa pod koniec poprzedniego tygodnia (7-8.01.2016) w Czarnej Górze uczestniczyli w pierwszych w sezonie 2015 - 2016 zawodach w konkurencjach alpejskich.
Czytaj całość
 
Marsz Nordic Walking w dniu XXIV Finału WOŚP
 10 stycznia 2016 r. w dniu XXIV Finału WOŚP w Ustrzykach Dolnych odbył sie marsz Nordic Walking.
Czytaj całość
 
Spotkanie z seniorami
 W czwartek odbyło się spotkanie z członkami Klubu Seniora „Radość Życia” w Ustrzykach Dolnych. Uczestnicy mogli dowiedzieć się, jak ustrzec się przed rozmaitymi zagrożeniami, a w szczególności oszustwami dokonywanymi przez fałszywych wolontariuszy, lub metodą "na wnuczka", czy "na policjanta" itp.
Czytaj całość
 
Pokaz filmu "Wilcze góry" i spotkanie z jego twórcami
 Zapraszamy w piątek, 8 stycznia do Ustrzyk Dolnych na projekcję filmu o karpackiej przyrodzie pt."Wilcze Góry" oraz spotkanie z jednym z twórców Erikiem Balážem.
Czytaj całość
 
"Trzeźwy poranek"
 Od rana, w kilku wyznaczonych punktach na terenie powiatu bieszczadzkiego, policjanci sprawdzali trzeźwość kierujących pojazdami w ramach akcji "Trzeźwy poranek". To kolejne wzmożone działania podejmowane przez funkcjonariuszy mające na celu poprawę bezpieczeństwa na drogach.
Czytaj całość
 
Pożar świetlicy w Dźwiniaczu Dolnym
 Policjanci ustalają przyczyny i okoliczności pożaru w miejscowości Dźwiniacz Dolny. Spłonął budynek świetlicy wiejskiej. Na szczęście w pożarze nikt nie odniósł obrażeń.
Czytaj całość
 
Promocja "Poranne Delfiny" w ZB Delfin
 Zespół Basenów Delfin serdecznie zaprasza wszystkich do skorzystania z tanich wejść na basen w cenie 5 zł/godz. Z promocji można skorzystać codziennie od godz. 900 do godz. 1000.
Czytaj całość
 
Informacja Sylwestrowa oraz wydane rozporządzenie
 Ograniczenia używania wyrobów piortechnicznych na terenie województwa podkarpackiego. Używanie środków pirotechnicznych dozwolone tylko 31 grudnia 2015 r. oraz w dniu 1 stycznia 2016 r.
Czytaj całość
 
Fajerwerki - bądź ostrożny!
 Petardy, rakiety, baterie, rzymskie ognie – zachowajmy ostrożność, używając ich. Większość jest prawidłowo wykonana i oznakowana, ale nieprzestrzeganie zasad może doprowadzić do wypadku. UOKiK, Policja, Państwowa Straż Pożarna i Inspekcja Handlowa przypominają wspólnie o zasadach bezpiecznych zakupów i używania fajerwerków.
Czytaj całość
 
Ustrzycki Dom Kultury
 II Przegląd Filmów Górskich Ustrzycki Dom Kultury
Czytaj całość
 
W grudniu 2015r. w kinie Orzeł
 Kino Orzeł prezentuje pozostałe ciekawe filmy: 18,19,20 grudnia 2015r. godz. 17.00 to: "Piotruś Wyprawa do Nibylandii 3D" ,  21,22 grudnia 2015r. godz. 19.00 to: "11 minut" , 28,29,30 grudnia 2015r. to: "Igrzyska Śmierci Kosogłos cz.2" - Zapraszamy wszystkich miłośników z okolic i nie tylko !!!
Czytaj całość
 
Kino Orzeł Zaproszenie na "Spectre"
 Już od najbliższego Piątku w dniach 11 - 12 - 13 Grudnia 2015r. godz. 19.00 - trzydniowa seria jednego z najpopularniejszych filmów szpiegowskich o Jamesie Bondzie, w reżyserii Sama Mendesa.
Czytaj całość
 
III Przegląd Zespołów Tanecznych "Zatańcz z Mikołajem" - 12 grudnia 2015r.
 Zapraszamy na III Edycję Przeglądu Zespołów Tanecznych "Zatańcz z Mikołajem", która odbędzie się w dniu 12 grudnia 2015 o godz. 16:00 Wcześniej o godz. 13:00 zapraszamy na kiermasz ozdób bożonarodzeniowych.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 181 - 200 z 1096