• Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • red color
  • green color
Start
Policja wyjaśnia okoliczności śmierci kobiety
 Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 59-letniej kobiety. Wczoraj wieczorem samochód, którym jechała zjechał z drogi w miejscowości Krywe i stoczył się ze skarpy.
Czytaj całość
 
Zaproszenie na III spotkanie branży turystycznej
 Serdecznie zapraszamy na III Spotkanie Branży Turystycznej, które odbędzie się w poniedziałek 28.09.2015 r. o godzinie 16.30 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Ustrzykach Dolnych.
Czytaj całość
 
Współpraca Ustrzyk Dolnych z Sokółką
 Pod koniec sierpnia w Sokółce gościł Burmistrz Ustrzyk Dolnych Bartosz Romowicz, który przyjechał do Sokółki na zaproszenie Burmistrz Sokółki Ewy Kulikowskiej. Kilka dni wcześniej z podobną wizytą w Ustrzykach Dolnych była Burmistrz Sokółki Pani Ewa Kulikowska.
Czytaj całość
 
Ruszył konkurs "Przytomni"
 Nie pozwólmy dopalaczom niszczyć naszego życia! Jeśli nie tolerujesz kradzieży, bandytyzmu i kłamstwa oraz tak samo jak my nie godzisz się na dopalacze, weź udział w konkursie MSW pn. „Przytomni”. Nakręć spot, powiedz wszystkim, że „Dopalacze kradną życie” i wygraj dla swojej szkoły atrakcyjne nagrody!
 
Czytaj całość
 
Wojnicz w Ustrzykach
 W dniach 5-6 sierpnia 2015 roku przebywali w naszej gminie goście z miasta i gminy Wojnicz z powiatu tarnowskiego z województwa małopolskiego.
Czytaj całość
 
Poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania zatrzymany
 Policjanci Wydziału Kryminalnego ustrzyckiej komendy zatrzymali wczoraj  mężczyznę poszukiwanego na podstawie Europejskiego Nakazu Aresztowania, który wydał za nim niemiecki  wymiar sprawiedliwości. O ewentualnej ekstradycji mężczyzny do Niemiec zadecyduje Sąd Okręgowy w Krośnie.
Czytaj całość
 
Policjant z Ustrzyk Mistrzem Polski we wrotkarskim maratonie
 Robert Kustra - policjant na co dzień pracujący w komendzie w Ustrzykach Dolnych zdobył Mistrzostwo Polski w maratonie wrotkarskim. Był najlepszy w swojej kategorii wiekowej. Zawody ogólnopolskie zostały rozegrane w Gdańsku, uczestniczyło w nich kilkuset zawodników.  
Czytaj całość
 
Aktualnie w kinie
 Kino "Orzeł" zaprasza na film "MISSION: IMPOSSIBLE - ROGUE NATION" w dniach 11, 12, 13 września 2015r. godz. 19.00 od lat 15 bilety 14 zł.
Czytaj całość
 
Piknik Ekologiczny w Wojtkowej
 Szkoła Podstawowa w Wojtkowej zaprasza na Piknik Ekologiczny w ramach realizowanego projektu „Z biegiem Wiaru" w dniu 12.09.2015 r. o godzinie 15.00 do Świetlicy Wiejskiej w Wojtkowej.
Czytaj całość
 
Nietrzeźwy ojciec opiekował się synami
 Policjanci z Ustrzyk interweniowali w związku z informacją o nietrzeźwym ojcu opiekującym się dwójką swoich dzieci. Badanie potwierdziło, że mężczyzna miał ponad 1.5 promila alkoholu w organizmie. Opiekę nad chłopcami przejęła matka, a nieodpowiedzialny ojciec trafił do izby wytrzeźwień.
Czytaj całość
 
Bezpieczny powrót do szkoły z policją
 Wczoraj rozpoczął się rok szkolny. Ustrzyccy policjanci czuwali nad bezpieczeństwem uczniów udających się do szkoły po wakacjach.  Przez cały wrzesień w rejonach szkół funkcjonariusze będą czuwać nad bezpieczeństwem najmłodszych użytkowników dróg.
Czytaj całość
 
Spotkanie z Pawłem Kukizem
 Zapraszamy wszytskie chętne osoby na spotkanie z  Pawłem Kukizem w Ustrzykach Dolnych.
Czytaj całość
 
Grzybobranie w Ustrzykach Dolnych
 Lepszy rydz niż nic! Zapraszamy na imprezę, która odbędzie się 26.09.2015r na Rynku w Ustrzykach Dolnych.
Czytaj całość
 
I Eko-Forum Bieszczadzkich Wójtów i Burmistrzów
 W niedzielę 30 sierpnia 2015 roku odbyło sie w Sanoku I Eko-Forum Bieszczadzkich Wójtów i Burmistrzów. Ze względu na wyjazd służbowy burmistrza Ustrzyk Dolnych p. Bartosza Romowicza na Podlasie w celu nawiązania współpracy partnerskiej z miastem Sokółka.
Czytaj całość
 
Zaatakowali policjantów w trakcie interwencji
 Zarzut czynnej napaści i naruszenia nietykalności cielesnej usłyszeli dwaj mężczyźni, którzy w nocy z soboty na niedzielę zaatakowali policjantów w trakcie interwencji w Łobozewie. Sprawcy napaści zostali zatrzymani. Za ten czyn grozi im kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.
Czytaj całość
 
Stracił prawo jazdy za przekroczenie prędkości
 40-letni mieszkaniec Przemyśla na 3 miesiące stracił uprawnienia do kierowania za przekroczenie dopuszczalnej prędkości. Mężczyzna na drodze z ograniczeniem do 50 km/h jechał z prędkością 103 km/h.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 201 - 220 z 1027