• Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • red color
  • green color
Start
Kolejne środki zewnętrzne dla naszej gminy
 Ponad 93 tys. euro, czyli około 400 tys. zł otrzyma gmina Ustrzyki Dolne i miasto Giraltovce na realizację mikroprojektu "Wspólnie promujemy regionalne dziedzictwo" w ramach Programu Interreg V-A Polska- Słowacja.
Czytaj całość
 
Kierowca bmw uderzył w drzewo, nie żyje pasażerka
 Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, który wydarzył się wczoraj po południu w Ustrzykach Dolnych. Kierowca bmw wyprzedzając, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. 50-letnia pasażerka samochodu zmarła w szpitalu.
Czytaj całość
 
Bieszczady odcięte od świata. Arriva wygasza działalność, pracę straci 190 osób
 Podjęliśmy trudną decyzję o zakończeniu działalności w regionie Bieszczady, obejmującym oddziały w trzech miejscowościach: Ustrzyki Dolne, Sanok, Brzozów. 
Czytaj całość
 
Centrum Motocykli Skuterów-Quadów
 Firma nasza działa na rynku od 1999 roku. Jesteśmy Autoryzowanymi Dealerami oraz serwisantami wielu renomowanych marek motocyklowych. W ofercie posiadamy motocykle nowe i używane oraz skutery i Quady.
Czytaj całość
 
Dlaczego Warto Foliować Szyby w Szybexie?
 Firma SZYBEX dzięki 12 letniemu doświadczeniu oferuje przyciemnianie szyb samochodowych za pomocą kilku metod nakładania specjalistycznych foli m.in. metoda bez innowacyjna, którą można przyciemnić 90% modeli samochodów lub poprzez wyciąganie tapicerki, gdy jest taka potrzeba.
Czytaj całość
 
Szkoła Medyczna - Sanocki MEDYK
 Szkoła Medyczna  - Sanocki „MEDYK”, to „Szkoła z tradycjami dobrego kształcenia”. Historia powstania sięga 1962 roku, kiedy to powołano Liceum Medyczne  - czyli  istniejemy na rynku edukacyjnym od ponad 50 lat.
Czytaj całość
 
25 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
 Sztab WOŚP w Ustrzykach Dolnych zaprasza na koncert i turniej Futsalu z okazji 25 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 13 stycznia godz. 16 - Hala Sportowa Turniej FUTSALU, 15 stycznia godz. 15 - deptak - FINAŁ, wstęp wolny!
Czytaj całość
 
Zaciąganie szybkiej pożyczki  jak to wygląda i jak się do tego przygotować?
 Szybkie pożyczki są popularnym sposobem na to, by błyskawicznie poprawić swoją sytuację finansową. Przeważnie sięgamy po nie w momencie, gdy nagle potrzebne są nam dodatkowe pieniądze, a nie dysponujemy wystarczającymi oszczędnościami.
Czytaj całość
 
Wywiad z Posłem Piotrem Uruskim
 Podsumowanie Realizacji Programu Rządu PiS Zjednoczonej Prawicy po roku działalności.
Czytaj całość
 
Schudnij w 3 tygodnie!
 Sylwester, bal karnawałowy, wesele – każdy znajdzie jakąś okazję, podczas które chciałby wyglądać olśniewająco. Czasu na przygotowania zazwyczaj jest niewiele. Jednak już w kilka tygodni możemy wysmuklić swoje ciało, schudnąć nawet 5 kg i zmieścić się w kreację o rozmiar mniejszą. Jak to zrobić?
Czytaj całość
 
Uchronić przed zamarznięciem
 Zima, to czas, kiedy policjanci podejmują wzmożone działania, aby pomóc tym, których życie i zdrowie może być zagrożone z powodu chłodów. To wyjątkowo trudny okres dla osób bezdomnych, bezradnych i samotnych. Każdego roku policja odnotowuje przypadki zgonów, których przyczyną jest wyziębienie organizmu. Nierzadko takie osoby są pod działaniem alkoholu.
Czytaj całość
 
Apelujemy o rozwagę na drodze
 Przełom jesienno zimowy to niebezpieczny czas dla wszystkich użytkowników dróg. Zmiana aury wymusza zmianę techniki prowadzenia pojazdu – niestety wielu kierowców o tym zapomina. Policjanci APELUJĄ o rozwagę i zdrowy rozsądek. Niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze może być przyczyną tragedii.
Czytaj całość
 
Tlenek węgla - cichy zabójca
 Okres jesienno – zimowy, a co za tym idzie palenie w kominkach, piecach, czy korzystanie z grzewczych urządzeń gazowych. Niestety co roku śmiercionośny czad zbiera swoje tragiczne żniwo. Zróbmy wszystko, aby w tym roku właściwie zabezpieczyć siebie i swoich bliskich przed tym zagrożeniem.
Czytaj całość
 
UWAGA!!! Woda zdatna do picia
 Komunikat Powiatowego Inspektora Sanitarnego dla powiatów bieszczadzkiego i leskiego stwierdzaja, że woda z wodociągu Solina- Jawor spełnia wymagania Rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia.
Czytaj całość
 
Nabór do Młodzieżowej Orkiestry Miejskiej
 Ustrzycki Dom Kultury ogłasza nabór dzieci i młodzieży, chętnych do nauki gry na instrumentach do nowo powstającej Młodzieżowej Orkiestry Miejskiej.
Czytaj całość
 
Tegoroczny koncert galowy Festiwalu STACHURA nosi tytuł Pod wielkim dachem nieba.
 Wezmą w nim udział uczestnicy V Warsztatu Poezji Czynnej im. Edwarda Stachury, którzy od 23 listopada w Wilczej Jamie pod okiem doświadczonych zawodowych muzyków i reżysera, Romana Kołakowskiego, będą przygotowywać interpretacje piosenek do wierszy i prozy poety,  z muzyką Romana Kołakowskiego.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 41 - 60 z 1087