• Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • red color
  • green color
Start
Międzynarodowy Cyrk Safari w Ustrzykach Dolnych
 Nowy międzynarodowy program prezentują nowi artyści. Ponad 30 zwierząt. 5 wielbłądów , 5 koni fryzjerskich , alpaki , kuce , pony , pieski , kozy , węże dusiciele i inne . Orkiestra cyrkowa , klauni , ekwilibryści , akrobaci. Atrakcyjne akrobacje na wysokim lopingu. Serdecznie Zapraszamy !!! Pozostałe informacje j.n.
Czytaj całość
 
Poglesz Sanok
 Agencja Pośrednictwa Pracy POGLESZ jest firmą świadczącą usługi w zakresie pośrednictwa pracy. Do chwili obecnej firma POGLESZ zatrudnia około 500 osób na terenie całego kraju i cały czas rozwija swoją działalność. W związku z tym faktem jesteśmy również mocno zainteresowani nawiązaniem współpracy z instytucjami lub firmami z Unii Europejskiej.
Czytaj całość
 
Jarmark Wielkanocny
 Dnia 9 kwietnia w Hali Sportowej w Ustrzykach Dolnych w godz. 13:00–19:00 odbędzie się I Jarmark Wielkanocny, na który już dziś serdecznie zapraszamy.
Czytaj całość
 
Młodzieżowy Puchar Polski w Narciarstwie Alpejskim
 Młodzieżowy Puchar Polski w Narciarstwie Alpejskim – Tauron Śnieżna Energia, Mistrzostwa Polski Młodzików; Ustrzyki Dolne, 2-5.03.2017
Czytaj całość
 
Dzielnicowi współpracują ze Strażą Graniczną
 Dzielnicowi z Zespołu Prewencji w Lutowiskach wspólnie z funkcjonariuszami Straży Granicznej kontrolują kompleksy leśne na terenie Gminy Lutowiska, celem poprawy bezpieczeństwa w powiecie bieszczadzkim.
Czytaj całość
 
Prognoza pogody
 Średnioterminowa prognoza pogody dla województwa podkarpackiego na okres: od godz. 19:30 dnia 23.02.2017 (czwartek) do godz. 19:30 dnia 28.02.2017 (wtorek)
Czytaj całość
 
Uwaga: Roztopy
 Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych wydało ostrzeżenie:
Czytaj całość
 
Chcesz uniknąć pożaru? Sprawdź swój komin
 Czad i sadza to dwie największe zmory sezonu grzewczego. Strażacy odnotowują coraz większą liczbę pożarów sadzy w kominach. A przecież tych pożarów można łatwo uniknąć – wystarczy sprawdzić stan swojego komina. Nasza firma oferuje  frezowanie oraz rozwiercanie kominów. Solidnie i profesjonalnie wykonana przez  nas usługa zapewni Państwu bezpieczeństwo Wasze i Waszej rodziny.
Czytaj całość
 
Sigma Centrum Budownictwa
 Firma powstała w 2006 roku, jej założyciele natomiast posiadają wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i usługach budowlanych. Kapitał spółki w pełni pochodzi z naszego regionu. Siedziba główna jest w Krośnie.
Czytaj całość
 
Kolejne środki zewnętrzne dla naszej gminy
 Ponad 93 tys. euro, czyli około 400 tys. zł otrzyma gmina Ustrzyki Dolne i miasto Giraltovce na realizację mikroprojektu "Wspólnie promujemy regionalne dziedzictwo" w ramach Programu Interreg V-A Polska- Słowacja.
Czytaj całość
 
Kierowca bmw uderzył w drzewo, nie żyje pasażerka
 Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, który wydarzył się wczoraj po południu w Ustrzykach Dolnych. Kierowca bmw wyprzedzając, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. 50-letnia pasażerka samochodu zmarła w szpitalu.
Czytaj całość
 
Bieszczady odcięte od świata. Arriva wygasza działalność, pracę straci 190 osób
 Podjęliśmy trudną decyzję o zakończeniu działalności w regionie Bieszczady, obejmującym oddziały w trzech miejscowościach: Ustrzyki Dolne, Sanok, Brzozów. 
Czytaj całość
 
Centrum Motocykli Skuterów-Quadów
 Firma nasza działa na rynku od 1999 roku. Jesteśmy Autoryzowanymi Dealerami oraz serwisantami wielu renomowanych marek motocyklowych. W ofercie posiadamy motocykle nowe i używane oraz skutery i Quady.
Czytaj całość
 
Dlaczego Warto Foliować Szyby w Szybexie?
 Firma SZYBEX dzięki 12 letniemu doświadczeniu oferuje przyciemnianie szyb samochodowych za pomocą kilku metod nakładania specjalistycznych foli m.in. metoda bez innowacyjna, którą można przyciemnić 90% modeli samochodów lub poprzez wyciąganie tapicerki, gdy jest taka potrzeba.
Czytaj całość
 
Szkoła Medyczna - Sanocki MEDYK
 Szkoła Medyczna  - Sanocki „MEDYK”, to „Szkoła z tradycjami dobrego kształcenia”. Historia powstania sięga 1962 roku, kiedy to powołano Liceum Medyczne  - czyli  istniejemy na rynku edukacyjnym od ponad 50 lat.
Czytaj całość
 
25 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
 Sztab WOŚP w Ustrzykach Dolnych zaprasza na koncert i turniej Futsalu z okazji 25 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 13 stycznia godz. 16 - Hala Sportowa Turniej FUTSALU, 15 stycznia godz. 15 - deptak - FINAŁ, wstęp wolny!
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 41 - 60 z 1096