• Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • red color
  • green color
Start
Ochronne szczepienia lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie
 Komunikat Podkarpackiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii dla mieszkańców województwa podkarpackiego o planowanej w dniach 18 - 27 listopada 2016 r. akcji szczepień lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie. Pełny tekst komunikatu w załączeniu
Czytaj całość
 
Profesjonalne remonty kominów
 Miałeś pożar komina ? popękał ? Smoła i dym przechodzi przez ścianę ?. Firma F.P.H.U "WIĘCUŚ" Marek Więckowski, ul.Piłsudskiego 48, 38-600 Lesko. http://www.rozwiercaniekominow.pl , http://www.kominy.lesko.net.pl
Czytaj całość
 
Akcja Znicz 2016
 Bieszczadzcy policjanci wezmą udział w ogólnopolskiej akcji "Znicz 2016", która potrwa od 28 października do 2 listopada. Funkcjonariusze szczególnym nadzorem obejmą miejsca w okolicach cmentarzy.
Czytaj całość
 
W niedziele zmiana czasu z letniego na zimowy
W noc 29/30 października br., w związku ze zmianą czasu letniego na zimowy, wskazówki zegarów zostaną przesunięte z godz. 3:00 na godz. 2:00. 
Czytaj całość
 
Akcja Granica 2016
 Na drogach powiatu bieszczadzkiego policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Straży Granicznej przeprowadzają dzisiaj działania „Granica 2016”. To kolejna akcja prowadzona w ramach wzajemnego współdziałania służb. Zadaniem funkcjonariuszy jest m.in. kontrolowanie stanu technicznego pojazdów poruszających się w terenie przygranicznym.
Czytaj całość
 
Informacja PCK o terminach wydawania żywności
 W dniach 28.10-03.11.2016 ( piątek, środa, czwartek ) bedzie wydawana żywność tylko  dla osób, któe złożyły skierowania w miesiącu - wrzesień 2016 w biurze OR PCK
Czytaj całość
 
Gomar V - Okna i Drzwi Brzozów
 Firma Gomar z Brzozowa zajmuje się sprzedażą i montażem okien i drzwi. Nasza firma znana jest na rynku z bogatej oferty okien i drzwi zarówno używanych sprowadzanych z Niemiec, jak i okien nowych. Szeroki wybór kolorów i typów okien daje możliwość naszym klientom znaleźć w składzie odpowiedni model, który idealnie będzie pasował do ich domu. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się ze szczegółową OFERTĄ firmy.
Czytaj całość
 
Służba Celna ostrzega przed skażonym alkoholem z Ukrainy
 W związku z zaistniałymi przypadkami zatrucia i śmierci po spożyciu podrobionego alkoholu, jakie miały miejsce w ostatnich dniach na terytorium Ukrainy, Służba Celna przestrzega przed nabywaniem wszelkich wyrobów zawierających alkohol, pochodzących z niewiadomych źródeł, szczególnie oferowanych do sprzedaży na miejskich bazarach i targowiskach oraz w innych miejscach niż legalne placówki handlowe.
Czytaj całość
 
Konkurs bezpieczne wakacje rozstrzygnięty !!!
 Komisja konkursowa wybrała najlepsze prace nadesłane na konkurs plastyczny pod hasłem „Bezpieczne wakacje 2016”. Łącznie wpłynęło 160 rysunków ze szkół podstawowych i gimnazjów. Prace, które wygrały na etapie powiatowym, będą reprezentować powiat bieszczadzki w finale wojewódzkim.
Czytaj całość
 
Pamiętajmy o odblaskach
 Nadchodząca jesień, a wraz z nią zapadający wcześniej zmierzch to czas, kiedy piesi są mniej widoczni dla kierujących pojazdami. Każda osoba, która o świcie czy zmierzchu porusza się po drodze powinna mieć przy sobie elementy odblaskowe. Dzięki nim staje się lepiej widoczna, a przez to bardziej bezpieczna.
Czytaj całość
 
Policja apeluje o ostrożność
 Bieszczadzcy policjanci zabezpieczyli ok. 700 sztuk amunicji, która znajdowała się w lesie, w miejscowości Ustjanowa.
Czytaj całość
 
Promocja -15% do końca 2016r. "RJ-Parkiety"
 Jesteśmy firmą wielopokoleniową z dużym doświadczeniem w branży stolarsko - parkieciarskiej. Zajmujemy się układaniem parkietów, produkcją schodów, stolarką artystyczną oraz renowację i konserwację podłóg. Projekty wykonujemy z drewna krajowego i egzotycznego. Kładziemy duży nacisk na jakość i estetykę wykonywanych prac oraz terminowość. 
Czytaj całość
 
Stader - Produkcja Rolet i Bram
 Rolety i bramy oferowane są w wielu systemach umożliwiających  dostosowanie produktu do indywidualnych potrzeb klienta oraz  możliwych rozwiązań architektonicznych. Produkty wytwarzane są tylko na bazie komponentów  uznanych firm w branży osłonowej. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty firmy Stader. Dział pomiaru i wyceny: ul. Jana Pawła II 31c/11, 38-500 Sanok.
Czytaj całość
 
Niepubliczna Oświata w Sanoku
 Nowa Oferta Studiów Podyplomowych i Liceum Dla Dorosłych. Serdecznie Zapraszamy !!! 
Czytaj całość
 
Lepszy rydz niż nic !
 Wszystkich miłośników grzybów i grzybobrania zapraszamy na imprezę LEPSZY  RYDZ NIŻ NIC ! W dniu 1 października 2016r. Rynek Szczegóły na plakacie j.n.
Czytaj całość
 
"Projekt "Dotacja Na Start"
Do 35.000 zł Na Własną Firmę. Zapraszamy Osoby Niepracujące i Bierne Zawodowo, powyżej 29 Lat, które są: - Rolnikami lub Domownikami (dodatkowe punkty), - Kobietami, Niepracującymi powyżej 12 m-cy, -Osobami z Orzeczoną Niepełnosprawnością, -Osobami powyżej 50 Lat.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 61 - 80 z 1087