• Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • red color
  • green color
Start
Apelujemy o rozwagę na drodze
 Przełom jesienno zimowy to niebezpieczny czas dla wszystkich użytkowników dróg. Zmiana aury wymusza zmianę techniki prowadzenia pojazdu – niestety wielu kierowców o tym zapomina. Policjanci APELUJĄ o rozwagę i zdrowy rozsądek. Niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze może być przyczyną tragedii.
Czytaj całość
 
Tlenek węgla - cichy zabójca
 Okres jesienno – zimowy, a co za tym idzie palenie w kominkach, piecach, czy korzystanie z grzewczych urządzeń gazowych. Niestety co roku śmiercionośny czad zbiera swoje tragiczne żniwo. Zróbmy wszystko, aby w tym roku właściwie zabezpieczyć siebie i swoich bliskich przed tym zagrożeniem.
Czytaj całość
 
UWAGA!!! Woda zdatna do picia
 Komunikat Powiatowego Inspektora Sanitarnego dla powiatów bieszczadzkiego i leskiego stwierdzaja, że woda z wodociągu Solina- Jawor spełnia wymagania Rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia.
Czytaj całość
 
Nabór do Młodzieżowej Orkiestry Miejskiej
 Ustrzycki Dom Kultury ogłasza nabór dzieci i młodzieży, chętnych do nauki gry na instrumentach do nowo powstającej Młodzieżowej Orkiestry Miejskiej.
Czytaj całość
 
Tegoroczny koncert galowy Festiwalu STACHURA nosi tytuł Pod wielkim dachem nieba.
 Wezmą w nim udział uczestnicy V Warsztatu Poezji Czynnej im. Edwarda Stachury, którzy od 23 listopada w Wilczej Jamie pod okiem doświadczonych zawodowych muzyków i reżysera, Romana Kołakowskiego, będą przygotowywać interpretacje piosenek do wierszy i prozy poety,  z muzyką Romana Kołakowskiego.
Czytaj całość
 
Zawody pływackie w Zespole Basenów Delfin
 Zespół Basenów Delfin serdecznie zaprasza do udziału w zawodach organizowanych z okazji Dnia Niepodległości.
Czytaj całość
 
Aktualnie w kinie
 Kino "Orzeł" zaprasza na film "BOCIANY" - 3D (dubbing) w dniach 11, 12, 13 listopada 2016r. godz. 17.00 od lat bo bilety 16 zł (okulary do projekcji 3D - 4zł na wlasność) Czas 1 godz. 27 minut. Bociany od dłuższego czasu nie zajmują się roznoszeniem dzieci. Jednak przez pomyłkę otrzymują zlecenie na doręczenie niemowlaka.
Czytaj całość
 
Spektakl "ZWIERCIADŁO" - 26 listopada 2016
 Burmistrz Ustrzyk Dolnych oraz Ustrzycki Dom Kultury zapraszają na spektakl "ZWIERCIADŁO", który odbędzie się w dniu 26 listopada 2016 r. o godz: 16:00 w Ustrzyckim Domu Kultury. Wstęp: 20 zł. Więcej informacji oraz rezerwacja biletów: 13 461 13 22


Czytaj całość
 
Ustrzycka Teatromania
 Szanowni Państwo. Zachęceni ubiegłoroczną atmosferą oraz ilością zgłoszonych grup teatralnych , już po raz drugi zapraszamy młodych ludzi i ich opiekunów na II Spotkania Teatrów Szkolnych USTRZYCKA TEATROMANIA.
Czytaj całość
 
Ochronne szczepienia lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie
 Komunikat Podkarpackiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii dla mieszkańców województwa podkarpackiego o planowanej w dniach 18 - 27 listopada 2016 r. akcji szczepień lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie. Pełny tekst komunikatu w załączeniu
Czytaj całość
 
Profesjonalne remonty kominów
 Miałeś pożar komina ? popękał ? Smoła i dym przechodzi przez ścianę ?. Firma F.P.H.U "WIĘCUŚ" Marek Więckowski, ul.Piłsudskiego 48, 38-600 Lesko. http://www.rozwiercaniekominow.pl , http://www.kominy.lesko.net.pl
Czytaj całość
 
Akcja Znicz 2016
 Bieszczadzcy policjanci wezmą udział w ogólnopolskiej akcji "Znicz 2016", która potrwa od 28 października do 2 listopada. Funkcjonariusze szczególnym nadzorem obejmą miejsca w okolicach cmentarzy.
Czytaj całość
 
W niedziele zmiana czasu z letniego na zimowy
W noc 29/30 października br., w związku ze zmianą czasu letniego na zimowy, wskazówki zegarów zostaną przesunięte z godz. 3:00 na godz. 2:00. 
Czytaj całość
 
Akcja Granica 2016
 Na drogach powiatu bieszczadzkiego policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Straży Granicznej przeprowadzają dzisiaj działania „Granica 2016”. To kolejna akcja prowadzona w ramach wzajemnego współdziałania służb. Zadaniem funkcjonariuszy jest m.in. kontrolowanie stanu technicznego pojazdów poruszających się w terenie przygranicznym.
Czytaj całość
 
Informacja PCK o terminach wydawania żywności
 W dniach 28.10-03.11.2016 ( piątek, środa, czwartek ) bedzie wydawana żywność tylko  dla osób, któe złożyły skierowania w miesiącu - wrzesień 2016 w biurze OR PCK
Czytaj całość
 
Gomar V - Okna i Drzwi Brzozów
 Firma Gomar z Brzozowa zajmuje się sprzedażą i montażem okien i drzwi. Nasza firma znana jest na rynku z bogatej oferty okien i drzwi zarówno używanych sprowadzanych z Niemiec, jak i okien nowych. Szeroki wybór kolorów i typów okien daje możliwość naszym klientom znaleźć w składzie odpowiedni model, który idealnie będzie pasował do ich domu. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się ze szczegółową OFERTĄ firmy.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 61 - 80 z 1096