• Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • red color
  • green color
Start
Dożynki Gminne w Ustjanowej Dolnej
 Burmistrz Ustrzyk Dolnych, Przewodniczący Rady Miejskiej oraz Sołtys i Rada Sołecka w Ustjanowej Dolnej zapraszają na Dożynki Gminne w Ustjanowej Dolnej w dniu 11 września 2016 r. o godz. 12:45
Czytaj całość
 
Bezpieczna droga do szkoły
 01.09.16r. rozpoczął się nowy rok szkolny. Wraz z jego początkiem wzrasta natężenie ruchu drogowego, zwłaszcza w pobliżu szkół. Ze względu na szereg niebezpieczeństw zagrażających najmłodszym, jak co roku bieszczadzcy policjanci, działając w ramach akcji „Bezpieczna droga do szkoły”, będą podejmowali działania zmierzające do poprawy bezpieczeństwa. Policjanci ruchu drogowego nadzorem obejmą głównie drogi w rejonach szkół.
Czytaj całość
 
Imperial Show kiedy i gdzie najbliżej
 Cyrk odbędzie się dnia 29.08.16r. ( poniedziałek ) godz. 17.30 Ustrzyki Dolne, ul. 29 Listopada ( k. Policji ). 30.08.16r. ( wtorek ) godz. 17.30 Lesko, Huzele nad Sanem.  31.08.16r. ( środa ) godz. 17.30  Olszanica Amfiteatr - Sołtysówka. Serdecznie Zapraszamy !!!
Czytaj całość
 
Pierwszy raz w Polsce międzynarodowy Cyrk "Imperial Show"
 Prezentuje niezapomniany program z udziałem laureatów prestiżowych Festiwali Sztuki Cyrkowej.  Wystąpią m.in. aktorzy z Włoch, Białorusi, Czech, Niemiec, Ukrainy, Mołdawii.
Czytaj całość
 
Wernisaż rękodzieła artystycznego
 Klub Seniora "Radość Życia" z Krościenka n/Strwiążem zaprasza na wernisaż rekodzieła artystycznego, który odbędzie się 28 sierpnia 2016 r. o godz. 17:00 w Świetlicy Wiejskiej w Krościenku.
Czytaj całość
 
Dożynki Gminne
 Wójt Gminy Czarna oraz Sołectwo Czarna Górna Serdecznie Zapraszają na Dożynki Gminne dnia 28.08.2016r. Start godz. 12.30 ( Niedziela ) Stadion Sportowy w Czarnej.
Czytaj całość
 
"Smaki Pogranicza - Gotuj z Polanami!"
 Serdecznie zapraszają wszystkich chętnych do udziału w finale projektu. Start 28.08.16r. ( Sobota ) godz. 16.00
Czytaj całość
 
Rusza I edycja Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego na terenie Gminy Ustrzyki Dolne
 Burmistrz Ustrzyk Dolnych zaprasza mieszkańców Gminy Ustrzyki Dolne do zgłaszania zadań w ramach Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego na rok 2017 Termin zgłaszania projektów: do 15 września 2016 roku.
Czytaj całość
 
Aktualnie w kinie
 Kino "Orzeł" zaprasza na film "TARZAN: LEGENDA" - 3D (dubbing) w dniach 19, 20, 21 sierpnia 2016r. Godz.18.00 od lat12 bilety 16 zł (okulary do projekcji 3D -4 zł na wlasność) Tarzan powraca do Kongo, aby stawić czoło kapitanowi Romowi.
Czytaj całość
 
Wakacje nie zwalniają rodziców z odpowiedzialności
 Czas wakacji to dla dzieci okres większej swobody, wolności, poczucia nieskrępowania obowiązkami szkolnymi i niestety często czas wolny od nadzoru dorosłych i często od odpowiedzialności.
Czytaj całość
 
Podsumowanie działań "Sierpniowy weekend"
 Trwające od piątku do poniedziałku policyjne działania pod kryptonimem "Sierpniowy Weekend" w powiecie bieszczadzkim były spokojne i bezpieczne. Jednak, akcja pokazała, że niektórzy kierowcy dalej jeżdżą za szybko - dwóch z nich przekroczyło dozwoloną prędkość i w związku z tym straciło prawo jazdy.
Czytaj całość
 
I Święto Kwiatów w Jureczkowej
Dnia 21.08.16r. ( Niedziela ) Godz. 15.00. w Jureczkowej odbędzie się I Święto Kwiatów. Zapraszamy na Stadion przy Świetlicy Wiejskiej. W programie wiele atrakcji i zespoły muzyczne.

Czytaj całość
 
Informacje o projekcie: "Moja firma sukces Podkarpacia"
 Projekt „Moja firma sukces Podkarpacia” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, realizowany przez Bieszczadzkie Forum Europejskie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020
Czytaj całość
 
VI Bieszczadzkie Święto Chmielu
 15.08.16r. Chmiel. Pokazy warzenia piwa, konkursy i degustacja potraw chmielowych oraz regionalnych potraw i wypieków, kiermasz rzemiosła artystycznego i produktu lokalnego, zabawy dla dzieci, występy zespołów.
Czytaj całość
 
Święto ziół i kwiatów w Brzegach Dolnych
 Grupa nieformalna „Pozytywnie Zakręceni Mieszkańcy Brzegów Dolnych” oraz Sołtys i Rada Sołecka Brzegów Dolnych, serdecznie zapraszają na „Święto ziół i kwiatów” Brzegi Dolne (plac przy świetlicy)  15.08.2016 (poniedziałek) Godzina 15:00
Czytaj całość
 
Święto mleka w Hoszowczyku
 14.08.16r. Sołectwo oraz Koło Gospodyń Wiejskich z Hoszowczyka zapraszają na VII Gminne Święto Mleka które odbędzie się 14 sierpnia 2016 r. przy świetlicy wiejskiej w Hoszowczyku
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 81 - 100 z 1027