• Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • red color
  • green color
Start
"Smaki Pogranicza - Gotuj z Polanami!"
 Serdecznie zapraszają wszystkich chętnych do udziału w finale projektu. Start 28.08.16r. ( Sobota ) godz. 16.00
Czytaj całość
 
Rusza I edycja Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego na terenie Gminy Ustrzyki Dolne
 Burmistrz Ustrzyk Dolnych zaprasza mieszkańców Gminy Ustrzyki Dolne do zgłaszania zadań w ramach Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego na rok 2017 Termin zgłaszania projektów: do 15 września 2016 roku.
Czytaj całość
 
Aktualnie w kinie
 Kino "Orzeł" zaprasza na film "TARZAN: LEGENDA" - 3D (dubbing) w dniach 19, 20, 21 sierpnia 2016r. Godz.18.00 od lat12 bilety 16 zł (okulary do projekcji 3D -4 zł na wlasność) Tarzan powraca do Kongo, aby stawić czoło kapitanowi Romowi.
Czytaj całość
 
Wakacje nie zwalniają rodziców z odpowiedzialności
 Czas wakacji to dla dzieci okres większej swobody, wolności, poczucia nieskrępowania obowiązkami szkolnymi i niestety często czas wolny od nadzoru dorosłych i często od odpowiedzialności.
Czytaj całość
 
Podsumowanie działań "Sierpniowy weekend"
 Trwające od piątku do poniedziałku policyjne działania pod kryptonimem "Sierpniowy Weekend" w powiecie bieszczadzkim były spokojne i bezpieczne. Jednak, akcja pokazała, że niektórzy kierowcy dalej jeżdżą za szybko - dwóch z nich przekroczyło dozwoloną prędkość i w związku z tym straciło prawo jazdy.
Czytaj całość
 
I Święto Kwiatów w Jureczkowej
Dnia 21.08.16r. ( Niedziela ) Godz. 15.00. w Jureczkowej odbędzie się I Święto Kwiatów. Zapraszamy na Stadion przy Świetlicy Wiejskiej. W programie wiele atrakcji i zespoły muzyczne.

Czytaj całość
 
Informacje o projekcie: "Moja firma sukces Podkarpacia"
 Projekt „Moja firma sukces Podkarpacia” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, realizowany przez Bieszczadzkie Forum Europejskie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020
Czytaj całość
 
VI Bieszczadzkie Święto Chmielu
 15.08.16r. Chmiel. Pokazy warzenia piwa, konkursy i degustacja potraw chmielowych oraz regionalnych potraw i wypieków, kiermasz rzemiosła artystycznego i produktu lokalnego, zabawy dla dzieci, występy zespołów.
Czytaj całość
 
Święto ziół i kwiatów w Brzegach Dolnych
 Grupa nieformalna „Pozytywnie Zakręceni Mieszkańcy Brzegów Dolnych” oraz Sołtys i Rada Sołecka Brzegów Dolnych, serdecznie zapraszają na „Święto ziół i kwiatów” Brzegi Dolne (plac przy świetlicy)  15.08.2016 (poniedziałek) Godzina 15:00
Czytaj całość
 
Święto mleka w Hoszowczyku
 14.08.16r. Sołectwo oraz Koło Gospodyń Wiejskich z Hoszowczyka zapraszają na VII Gminne Święto Mleka które odbędzie się 14 sierpnia 2016 r. przy świetlicy wiejskiej w Hoszowczyku
Czytaj całość
 
X Dzień Żubra Lutowiska 2016
 13.08.2016r. Impreza podczas której odbywają się zawody drwali, zawody strzeleckie, pokazy psów myśliwskich, turniej szachowy, blok edukacyjny poświęcony ochronie żubrów w Bieszczadach, występy zespołów regionalnych, kiermasz rękodzieła artystycznego i ludowego, degustacja jadła regionalnego, zabawy i konkursy edukacyjne dla dzieci i dorosłych.
Czytaj całość
 
Ustrzyckie Lato, sierpień 2016
 Burmistrz Ustrzyk Dolnych przedstawia program imprez, jakie odbędą się w lipcu w ramach Ustrzyckiego Lata 2016.  Szczegóły na plakacie.
Czytaj całość
 
Koncert grupy KSU
 W najbliższa sobotę (13 sierpnia) czeka nas największe wydarzenie kulturalne w naszym mieście, jakim jest coroczny koncert grupy KSU. Spodziewamy się, że w koncercie uczestniczyć będzie ok. 3 000 tys. osób. Jest to impreza masowa, a co za tym idzie - zgodnie z ustawą o imprezach masowych - czekają nas pewne obostrzenia i zmiany.
Czytaj całość
 
II Bieszczadzki Festiwal Sztuk Czarna
 „Bieszczadzki Festiwal Sztuk” sprawił, że w sobotni dzień pomimo pochmurnej pogody stadion sportowy w Czarnej był najbardziej kolorowym i rozśpiewanym miejscem w gminie Czarna.
Czytaj całość
 
VIII Kiermasz Bojkowski w Zatwarnicy
 Już po raz VIII przy Chacie odbył się Kiermasz Bojkowski. Świetna impreza promująca lokalne produkty: pszczelarstwo, rękodzieło, wikliniarstwo, zbieractwo ziół, połączona z prezentacją lokalnych wyrobów, degustacją różnych smakołyków oraz koncertami regionalnych zespołów a wieczorem wspólną zabawą taneczną.
Czytaj całość
 
Zlot Motocyklowy
 05.-07.08.16r. Ustrzyki Dolne. Międzynarodowy Zlot Motocyklowy Rock Week 2016
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 81 - 100 z 1079