• Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • red color
  • green color
Start
Promocja -15% do końca 2016r. "RJ-Parkiety"
 Jesteśmy firmą wielopokoleniową z dużym doświadczeniem w branży stolarsko - parkieciarskiej. Zajmujemy się układaniem parkietów, produkcją schodów, stolarką artystyczną oraz renowację i konserwację podłóg. Projekty wykonujemy z drewna krajowego i egzotycznego. Kładziemy duży nacisk na jakość i estetykę wykonywanych prac oraz terminowość. 
Czytaj całość
 
Stader - Produkcja Rolet i Bram
 Rolety i bramy oferowane są w wielu systemach umożliwiających  dostosowanie produktu do indywidualnych potrzeb klienta oraz  możliwych rozwiązań architektonicznych. Produkty wytwarzane są tylko na bazie komponentów  uznanych firm w branży osłonowej. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty firmy Stader. Dział pomiaru i wyceny: ul. Jana Pawła II 31c/11, 38-500 Sanok.
Czytaj całość
 
Niepubliczna Oświata w Sanoku
 Nowa Oferta Studiów Podyplomowych i Liceum Dla Dorosłych. Serdecznie Zapraszamy !!! 
Czytaj całość
 
Lepszy rydz niż nic !
 Wszystkich miłośników grzybów i grzybobrania zapraszamy na imprezę LEPSZY  RYDZ NIŻ NIC ! W dniu 1 października 2016r. Rynek Szczegóły na plakacie j.n.
Czytaj całość
 
"Projekt "Dotacja Na Start"
Do 35.000 zł Na Własną Firmę. Zapraszamy Osoby Niepracujące i Bierne Zawodowo, powyżej 29 Lat, które są: - Rolnikami lub Domownikami (dodatkowe punkty), - Kobietami, Niepracującymi powyżej 12 m-cy, -Osobami z Orzeczoną Niepełnosprawnością, -Osobami powyżej 50 Lat.

Czytaj całość
 
Ustrzyccy policjanci informują mieszkańców powiatu o "Mapie zagrożeń"
 Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ustrzykach Dolnych zorganizowali punkt informacyjny, gdzie osoby zainteresowane mogły zapoznać się z możliwościami i zasadami korzystania z nowego narzędzia Policji, tj. Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Narzędzie to na terenie naszego województwa zostało uruchomione 20 września br.
Czytaj całość
 
Uwaga Nadwaga !!!
 19 września ruszyła V edycja Ogólnopolskiej Akcji Walki z Nadwagą w Rodzinie „Uwaga Nadwaga”, której organizatorem są Centra Dietetyczne Naturhouse. W ramach edukacyjnej kampanii każdy może skorzystać z bezpłatnych konsultacji z dietetykiem i pomiarów składu ciała. Ambasadorką akcji została aktorka Katarzyna Bujakiewicz.
Czytaj całość
 
Zaplanuj Swoją przyszłość z Młodzieżowym Centrum Kariery OHP w Lesku
 Młodzieżowe Centrum Kariery to jednostka budżetowa Ochotniczych Hufców Pracy. Została utworzona w październiku 2009 r. Od momentu powstania prężnie działa na terenie powiatu leskiego. Szczegółowe informacje dotyczące działalności jednostki MCK w Lesku można uzyskać  w siedzibie jednostki przy ulicy Jana Pawła II/18 b ( budynek schroniska młodzieżowego „Bieszczadnik” pod nr tel. 13 469 6510 oraz na stronach internetowych http://www.podkarpacka.ohp.pl , http://www.ecam.ohp.pl
Czytaj całość
 
Policjanci udaremnili skok z balkonu
 Policjanci ustrzyckiej komendy interweniowali wobec mężczyzny, który próbował wyskoczyć z balkonu na trzecim piętrze. Funkcjonariusze nie dopuścili do skoku. Mężczyzna został przewieziony do szpitala.
Czytaj całość
 
Studia w Sanoku  oferta dla osób w każdym wieku
Studia najczęściej kojarzą się z młodością i beztroskim okresem w życiu. Tak oczywiście nadal jest, ale równocześnie od wielu lat zdaje się zauważyć istotne zmiany zarówno w samej strukturze studiów, jak i w potrzebach edukacyjnych społeczeństwa i rynku pracy. Współcześnie mówi się o edukacji przez całe życie – jako nowym modelu dokształcania się bez względu na wiek. Studia podejmują dziś ludzie w wieku 30+, 40+, a nawet 50+.

Czytaj całość
 
Szlachetna paczka
 Szlachetna paczka to ogólnopolski projekt pomocy rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej, realizowanej przez Stowarzyszenie WIOSNA. Dzięki zaangażowaniu wolontariuszy, darczyńców i dobroczyńców, na dwa tygodnie przed Świętami Bożego Narodzenia, rodziny otrzymują paczki odpowiadające ich indywidualnym potrzebom, a często również marzeniom. prócz rzeczy materialnych, rodziny dostają sygnał, że to również  od nich zależy czy zmienią swoją sytuację. Najważniejsze jednak w Szlachetnej Paczce jest spotkanie z drugim człowiekiem.  Potrzebni są WOLONTARIUSZE ! Zgłoś się już teraz! :) 
Czytaj całość
 
Dożynki Gminne w Ustjanowej Dolnej
 Burmistrz Ustrzyk Dolnych, Przewodniczący Rady Miejskiej oraz Sołtys i Rada Sołecka w Ustjanowej Dolnej zapraszają na Dożynki Gminne w Ustjanowej Dolnej w dniu 11 września 2016 r. o godz. 12:45
Czytaj całość
 
Bezpieczna droga do szkoły
 01.09.16r. rozpoczął się nowy rok szkolny. Wraz z jego początkiem wzrasta natężenie ruchu drogowego, zwłaszcza w pobliżu szkół. Ze względu na szereg niebezpieczeństw zagrażających najmłodszym, jak co roku bieszczadzcy policjanci, działając w ramach akcji „Bezpieczna droga do szkoły”, będą podejmowali działania zmierzające do poprawy bezpieczeństwa. Policjanci ruchu drogowego nadzorem obejmą głównie drogi w rejonach szkół.
Czytaj całość
 
Imperial Show kiedy i gdzie najbliżej
 Cyrk odbędzie się dnia 29.08.16r. ( poniedziałek ) godz. 17.30 Ustrzyki Dolne, ul. 29 Listopada ( k. Policji ). 30.08.16r. ( wtorek ) godz. 17.30 Lesko, Huzele nad Sanem.  31.08.16r. ( środa ) godz. 17.30  Olszanica Amfiteatr - Sołtysówka. Serdecznie Zapraszamy !!!
Czytaj całość
 
Pierwszy raz w Polsce międzynarodowy Cyrk "Imperial Show"
 Prezentuje niezapomniany program z udziałem laureatów prestiżowych Festiwali Sztuki Cyrkowej.  Wystąpią m.in. aktorzy z Włoch, Białorusi, Czech, Niemiec, Ukrainy, Mołdawii.
Czytaj całość
 
Wernisaż rękodzieła artystycznego
 Klub Seniora "Radość Życia" z Krościenka n/Strwiążem zaprasza na wernisaż rekodzieła artystycznego, który odbędzie się 28 sierpnia 2016 r. o godz. 17:00 w Świetlicy Wiejskiej w Krościenku.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 81 - 100 z 1096